Wyszukiwarka

Aby wyszukać interesujący Cię produkt, wpisz poniżej słowo kluczowe

Zamówienia On-line

W przygotowaniu

Przejdź

Promocje

Zobacz wszystkie bierzące promocje w naszej ofercie

Przejdź

Nowości

Przejdź do wszystkich nowości w naszym katalogu

Przejdź

Witamy

w naszym
katalogu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.Pragniemy zapoznać Państwa z szeroką ofertą handlową naszej firmy oraz świadczonymi usługami stolarskimi.Oferta przeznaczona jest dla zakładów stolarskich branży meblowej oraz klientów indywidualnych pragnących wyposażyć swój dom w meble własnego projektu i wykonania. Odwiedzając naszą firmę w jej siedzibie uzyskacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionych zagadnień oraz fachową poradę.Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące zakłady stolarskie w celu nawiązania kontaktów handlowych oraz korzystania z naszych usług.

Godziny pracy od pn do pt: 8 - 18 Sobota: nieczynne

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasza

oferta

O firmie

 

Firma nasza powstała w 1998 roku w Czechowicach-Dziedzicach w województwie Śląskim.Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą blatów kuchennych. Wkrótce okazało się,że na rynku rośnie zapotrzebowanie na usługi związane z branżą meblową.

Poczynione inwestycje oraz zakup maszyn do obróbki płyty meblowej pozwoliły nam znacznie poszerzyć ofertę handlową.


Obecnie posiadamy najnowocześniejsze maszyny i związane z tym technologie. Oferujemy wykonywanie usług na wysokim poziomie dbając o ich jakość oraz szybkość realizacji.

Doświadczona załoga pomoże państwu w doborze materiałów,elementów potrzebnych do produkcji mebli. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci z zadowoleniem powracali do naszej firmy.