Wyszukiwarka

Aby wyszukać interesujący Cię produkt, wpisz poniżej słowo kluczowe

Zamówienia On-line

W przygotowaniu

Przejdź

Promocje

Zobacz wszystkie bierzące promocje w naszej ofercie

Przejdź

Nowości

Przejdź do wszystkich nowości w naszym katalogu

Przejdź

Witamy

w naszym
katalogu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.Pragniemy zapoznać Państwa z szeroką ofertą handlową naszej firmy oraz świadczonymi usługami stolarskimi.Oferta przeznaczona jest dla zakładów stolarskich branży meblowej oraz klientów indywidualnych pragnących wyposażyć swój dom w meble własnego projektu i wykonania. Odwiedzając naszą firmę w jej siedzibie uzyskacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionych zagadnień oraz fachową poradę.Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące zakłady stolarskie w celu nawiązania kontaktów handlowych oraz korzystania z naszych usług.

Godziny pracy od pn do pt: 8 - 18 Sobota: nieczynne

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasza

oferta

NOWOŚĆ! SZAFKI KUCHENNE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

 

Pragniemy zapoznać Państwa z szeroką ofertą szafek kuchennych do samodzielnego montażu. Nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz dbałością o każdy detal wykonania. Modułowość naszych szafek pozwoli dopasować się do Państwa potrzeb oraz wnętrza.

Mają Państwo dostęp do pełnej kolorystyki płyt meblowych, frontów oraz blatów kuchennych jakimi dysponujemy. To klient decyduje jakie akcesoria mają być zamontowane w jego szafkach kuchennych.

W naszym katalogu umieściliśmy wizualizację poszczególnych szafek, przykładowe rozstawienie z opisem, które mamy nadzieję ułatwi Państwu skomponowanie i odpowiedni dobór.

Katalog szafek kuchennych dostępny w siedzibie firmy Renal.